Pro Plan Estonian Dryland Cup
Koondtulemused
Koondtulemuse saamiseks tuleb osaleda vähemalt kolmel füüsilisel etapil, kirja läheb neli parimat tulemust.

Koht Punkte Nimi Klubi Riik Klass EDC1 EDC2 EVS EDC4 EDC5 Diplom
DBM
250 Aksel Weiler EST DBM 90 100 60
234 Taivo Kangilaski Baltosport EST DBM 84 90 60
100 Lloyd Clark Baltosport GBR DBM 100
60 Jarmo Nikolai Free Spirit Paws EST DBM 60
60 Andrus Maimann EST DBM 60
DBW
260 Salla Vuoti Team We Run FIN DBW 100 100 60
240 Tuire Mikkonen-Kalpio Sport Riesen Klub FIN DBW 90 90 60
218 Inguna Bruvere Dog Sport Carnikava LTV DBW 84 74 60
218 Marit Kuus Baltosport EST DBW 74 84 60
216 Janica Kindt Team We Run FIN DBW 78 78 60
60 Karmen Pitilimov Garmr Sport EST DBW 60
60 Erle Hermann Garmr Sport EST DBW 60
60 Aire Allipere Seminarium EST DBW 60
60 Margit Reimets Garmr Sport EST DBW 60
DCM
238 Aigar Kuus Baltosport EST DCM 78 100 60
234 Raido Laidla Baltosport EST DCM 84 90 60
234 Tarvo Siim Baltosport EST DCM 100 74 60
228 Juha Lipponen Team Kainpo FIN DCM 90 78 60
146 Igor Kalužin EST DCM 74 72
144 Samuli Sotarauta Team Kainpo FIN DCM 84 60
72 Sven Kadaste EST DCM 72
70 Margus Merilo Baltosport EST DCM 70
68 Lloyd Clark Baltosport GBR DCM 68
60 Tuomas Kotinurmi FIN DCM 60
60 Rihard Reimets EST DCM 60
DCW
260 Salla Vuoti Team We Run FIN DCW 100 100 60
240 Kätlin Pillart EST DCW 90 90 60
222 Krislin Pärt Baltosport/EVLÜ EST DCW 84 78 60
218 Tiina Toomela Run4Fun EST DCW 74 84 60
212 Emma Maria Päärson CFC Suusakool EST DCW 78 74 60
200 Liisa Noormets EST DCW 70 70 60
196 Virve Aluste Baltosport EST DCW 68 68 60
132 Anu Raja Baltosport EST DCW 72 60
126 Kertu Rüütli EST DCW 66 60
72 Terje Vanahans EST DCW 72
66 Keidi Mäe Baltosport EST DCW 66
64 Sonja Jõulu Professorite Koerteklubi EST DCW 64
62 Margit Reimets Garmr Sport EST DCW 62
60 Svetlana Andreicena ZKK LTV DCW 60
60 Kristi Roosvald EST DCW 60
60 Hanna-Maria Zeilanova EST DCW 60
60 Tuuli Kübarsepp EST DCW 60
60 Kati Elvelt EST DCW 60
60 Marit Kuus Baltosport EST DCW 60
DS1O
244 Tarja Tihula Team We Run FIN DS1O 100 84 60
232 Anu Raja Baltosport EST DS1O 72 100 60
210 Janica Kindt Team We Run FIN DS1O 78 72 60
204 Kaja Loot Baltosport EST DS1O 74 70 60
168 Sanna Lipponen Team Kainpo FIN DS1O 90 78
158 Laura Liis Ansi EST DS1O 84 74
150 Jarmo Nikolai Free Spirit Paws EST DS1O 90 60
128 Ingūna Brūvere Dog Sport Carnikava LTV DS1O 68 60
DS1R
250 Hardi Riis Garmr sport EST DS1R 100 90 60
234 Richard Põldmaa Estonian Nordic Dogs EST DS1R 90 84 60
208 Peep Eller Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS1R 78 70 60
200 Virve Aluste Baltosport EST DS1R 72 68 60
162 Rauno-Sten Reile EST DS1R 84 78
160 Silver Viira Garmr Sport EST DS1R 100 60
134 Liane Lubi Myrgel EST DS1R 74 60
134 Erle Hermann Garmr Sport EST DS1R 74 60
132 Karmen Pitilimov Garmr Sport EST DS1R 72 60
126 Marine Vanna Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS1R 66 60
60 Aire Allipere Seminarium EST DS1R 60
60 Margus Merilo Baltosport EST DS1R 60
60 Marit Kuus Baltosport EST DS1R 60
DS2
234 Peep Eller Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS2 100 74 60
220 Tarja Tihula Team We Run FIN DS2 90 70 60
210 Kaja Loot Baltosport EST DS2 84 66 60
206 Liane Lubi Myrgel EST DS2 78 68 60
160 Erle Hermann Garmr Sport EST DS2 100 60
150 Silver Viira Garmr Sport EST DS2 90 60
132 Karmen Pitilimov Garmr Sport EST DS2 72 60
84 Alice Lindlo Garmr Sport EST DS2 84
78 Pasi Laamanen Kymen Vetokoiraseura FIN DS2 78
74 Aire Allipere Seminarium EST DS2 74
60 Margit Reimets Garmr Sport EST DS2 60
60 Virve Aluste Baltosport EST DS2 60
DCK1
260 Carl Liiva Baltosport EST DCK1 100 100 60
180 Kasper Kuus Baltosport EST DCK1 90 90
DCK2
260 Randel Kuus Baltosport EST DCK2 100 100 60
240 Rene Kangilaski Baltosport EST DCK2 90 90 60

Pro Plan Estonian Dryland Cup | Pro Plan Estonian Virtual Sprint
Virtuaalsprindi tulemused

Ajana kuvatakse 4 km läbimise aega, mis on võetud oma raja läbimise aja jagamisel raja pikkusega ning korrutamisel arvestusliku pikkusega.
VÕISTLEJATE PILDID

Parimate piltidega võistlejaid autasustame järgmisel mitte-virtuaalselt toimuval etapil, kuid anname auhinna saajatest varem teada.

Koht Aeg Nimi Klubi Riik Klass
DBM
1 00:06:15 Jarmo Nikolai Free Spirit Paws EST DBM Lae diplom 4.02km; 06:17
2 00:10:18 Aksel Weiler EST DBM Lae diplom 4.15km; 10:41
3 00:15:43 Andrus Maimann EST DBM Lae diplom 4.14km; 16:16
4 00:16:11 Andrus Maimann EST DBM Lae diplom 5.53km; 22:23
5 00:24:38 Taivo Kangilaski Baltosport EST DBM Lae diplom 4.92km; 30:18
DBW
1 00:07:22 Marit Kuus Baltosport EST DBW Lae diplom 4.00km; 07:22
2 00:08:56 Salla Vuoti Team We Run FIN DBW Lae diplom 4.03km; 09:00
3 00:09:35 Ingūna Brūvere Dog sport Carnikava LTV DBW Lae diplom 4.01km; 09:36
4 00:09:36 Janica Kindt Team We Run FIN DBW Lae diplom 4.01km; 09:37
5 00:09:38 Karmen Pitilimov Garmr Sport EST DBW Lae diplom 4.07km; 09:48
6 00:09:49 Erle Hermann Garmr Sport EST DBW Lae diplom 4.07km; 09:59
7 00:10:23 Tuire Mikkonen-Kalpio Sport Riesen Club FIN DBW Lae diplom 4.00km; 10:23
8 00:10:49 Aire Allipere Seminarium EST DBW Lae diplom 4.03km; 10:54
9 00:15:07 Margit Reimets Garmr Sport EST DBW Lae diplom 4.03km; 15:14
DCK1
1 00:06:35 Carl Liiva Baltosport EST DCK1 Lae diplom 1.03km; 06:47
DCM
1 00:11:42 Tuomas Kotinurmi FIN DCM Lae diplom 4.00km; 11:42
2 00:12:49 Aigar Kuus Baltosport EST DCM Lae diplom 4.02km; 12:53
3 00:13:40 Juha Lipponen Team Kainpo FIN DCM Lae diplom 4.00km; 13:40
4 00:15:21 Samuli Sotarauta Team Kainpo FIN DCM Lae diplom 4.00km; 15:21
5 00:15:35 Raido Laidla EST DCM Lae diplom 4.00km; 15:35
6 00:18:55 Randel Kuus Baltosport EST DCM Lae diplom 4.01km; 18:58
7 00:19:23 Tarvo Siim Baltosport EST DCM Lae diplom 4.04km; 19:35
8 00:19:45 Rihard Reimets EST DCM Lae diplom 4.00km; 19:45
9 00:26:14 Rene Kangilaski Baltosport EST DCM Lae diplom 4.06km; 26:38
DCW
1 00:17:34 Svetlana Andreicēna ZKK LTV DCW Lae diplom 6.78km; 29:47
2 00:18:21 Salla Vuoti Team We Run FIN DCW Lae diplom 4.63km; 21:14
3 00:18:29 Kätlin Pillart EST DCW Lae diplom 4.02km; 18:35
4 00:18:38 Kristi Roosvald EST DCW Lae diplom 4.01km; 18:41
5 00:18:59 Hanna-Maria Zeilanova EST DCW Lae diplom 4.01km; 19:02
6 00:19:28 Krislin Pärt Baltosport EST DCW Lae diplom 4.02km; 19:34
7 00:19:29 Tiina Toomela Run4Fun EST DCW Lae diplom 5.01km; 24:24
8 00:19:41 Emma Maria Päärson NELIVEDU EST DCW Lae diplom 4.00km; 19:41
9 00:21:06 Kertu Rüütli EST DCW Lae diplom 4.01km; 21:09
10 00:21:32 Anu Raja Baltosport DCW Lae diplom 4.01km; 21:35
11 00:21:33 Tuuli Kübarsepp EST DCW Lae diplom 4.00km; 21:33
12 00:22:27 Kati Elvelt EST DCW Lae diplom 4.03km; 22:37
13 00:23:05 Virve Aluste Baltosport EST DCW Lae diplom 4.79km; 27:39
14 00:24:41 Marit Kuus Baltosport EST DCW Lae diplom 4.00km; 24:41
15 00:24:56 Liisa Noormets EST DCW Lae diplom 4.25km; 26:29
DS1O
1 00:07:08 Jarmo Nikolai Free Spirit Paws EST DS1O Lae diplom 4.04km; 07:12
2 00:08:56 Anu Raja Baltosport EST DS1O Lae diplom 4.04km; 09:01
3 00:09:40 Tarja Tihula Team We Run FIN DS1O Lae diplom 4.04km; 09:46
4 00:11:39 Ingūna Brūvere Dog sport Carnikava LTV DS1O Lae diplom 4.02km; 11:42
5 00:12:22 Kaja Loot Baltosport EST DS1O Lae diplom 4.08km; 12:22
6 00:18:25 Janica Kindt Team We Run FIN DS1O Lae diplom 4.02km; 18:31
DS1R
1 00:08:49 Silver Viira Garmr Sport EST DS1R Lae diplom 4.04km; 08:54
2 00:08:54 Hardi Riis Garmr Sport EST DS1R Lae diplom 4.01km; 08:55
3 00:09:40 Richard Põldmaa Estonian Nordic Dogs EST DS1R Lae diplom 5.72km; 13:49
4 00:09:45 Karmen Pitilimov Garmr Sport EST DS1R Lae diplom 4.04km; 09:51
5 00:09:54 Erle Hermann Garmr Sport EST DS1R Lae diplom 4.12km; 10:12
6 00:12:01 Aire Allipere Seminarium EST DS1R Lae diplom 4.03km; 12:06
7 00:12:15 Peep Eller Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS1R Lae diplom 4.52km; 13:50
8 00:14:57 Virve Aluste Baltosport EST DS1R Lae diplom 4.08km; 15:15
9 00:16:15 Marine Vanna Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS1R Lae diplom 4.10km; 16:39
10 00:16:25 Liane Lubi Myrgel EST DS1R Lae diplom 4.16km; 17:04
11 00:19:05 Margus Merilo Baltosport EST DS1R Lae diplom 4.83km; 23:02
12 00:20:02 Marit Kuus Baltosport EST DS1R Lae diplom 4.00km; 20:02
DS2
1 00:08:03 Silver Viira Garmr Sport EST DS2 Lae diplom 4.05km; 08:09
2 00:08:53 Peep Eller Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS2 Lae diplom 4.55km; 10:06
3 00:09:04 Karmen Pitilimov Garmr Sport EST DS2 Lae diplom 4.06km; 09:12
4 00:09:10 Erle Hermann Garmr Sport EST DS2 Lae diplom 4.09km; 09:22
5 00:11:38 Tarja Tihula Team We Run FIN DS2 Lae diplom 4.03km; 11:43
6 00:13:06 Margit Reimets Garmr Sport EST DS2 Lae diplom 4.01km; 13:08
7 00:17:39 Kaja Loot Baltosport EST DS2 Lae diplom 4.72km; 20:50
8 00:18:14 Virve Aluste Baltosport EST DS2 Lae diplom 4.81km; 18:14
9 00:20:43 Liane Lubi Myrgel EST DS2 Lae diplom 4.42km; 22:53

Pro Plan Estonian Dryland Cup
Viljandi koertesprindi tulemused

Koht Aeg Nr Nimi Klubi Riik Klass
DBM
1 00:07:48 1 Aksel Weiler EST DBM Lae diplom
2 00:08:49 3 Taivo Kangilaski Baltosport EST DBM Lae diplom
DBW
1 00:07:09 8 Salla Vuoti Team We Run FIN DBW Lae diplom
2 00:07:44 5 Tuire Mikkonen-Kalpio Sport Riesen Club FIN DBW Lae diplom
3 00:08:12 4 Marit Kuus Baltosport EST DBW Lae diplom
4 00:08:51 9 Janica Kindt Team We Run FIN DBW Lae diplom
5 00:09:07 10 Ingūna Brūvere Dog Sport Carnikava LTV DBW Lae diplom
DCM
1 00:11:00 58 Aigar Kuus Baltosport EST DCM Lae diplom
2 00:11:14 54 Raido Laidla Baltosport EST DCM Lae diplom
3 00:12:00 75 Samuli Sotarauta Team Kainpo FIN DCM Lae diplom
4 00:12:15 52 Juha Lipponen Team Kainpo FIN DCM Lae diplom
5 00:12:38 51 Tarvo Siim Baltosport EST DCM Lae diplom
6 00:12:53 55 Igor Kalužin EST DCM Lae diplom
DCW
1 00:12:12 66 Salla Vuoti Team We Run FIN DCW Lae diplom
2 00:13:08 60 Kätlin Pillart EST DCW Lae diplom
3 00:14:27 62 Tiina Toomela Run4Fun EST DCW Lae diplom
4 00:15:04 78 Krislin Pärt Baltosport/EVLÜ EST DCW Lae diplom
5 00:15:08 67 Emma Maria Päärson CFC Suusakool EST DCW Lae diplom
6 00:16:13 76 Anu Raja Baltosport EST DCW Lae diplom
7 00:17:31 68 Liisa Noormets EST DCW Lae diplom
8 00:17:35 65 Virve Vuks Baltosport EST DCW Lae diplom
9 00:18:27 72 Kertu Rüütli EST DCW Lae diplom
10 00:19:02 73 Sonja Jõulu Professorite Koerteklubi EST DCW Lae diplom
11 00:19:45 74 Margit Reimets Garmr Sport EST DCW Lae diplom
DS1O
1 00:07:08 16 Anu Raja Baltosport EST DS1O Lae diplom
2 00:07:19 36 Jarmo Nikolai Free Spirit Paws EST DS1O Lae diplom
3 00:08:19 19 Tarja Tihula Team We Run FIN DS1O Lae diplom
4 00:08:21 17 Sanna Lipponen Team Kainpo FIN DS1O Lae diplom
5 00:08:43 18 Laura Liis Ansi EST DS1O Lae diplom
6 00:09:05 42 Janica Kindt Team We Run FIN DS1O Lae diplom
7 00:09:47 21 Kaja Loot Baltosport EST DS1O Lae diplom
8 00:09:52 6 Ingūna Brūvere Dog Sport Carnikava LTV DS1O Lae diplom
DS1R
1 00:08:26 41 Silver Viira Garmr Sport EST DS1R Lae diplom
2 00:08:47 24 Hardi Riis Garmr Sport EST DS1R Lae diplom
3 00:09:44 23 Richard Põldmaa Estonian Nordic Dogs EST DS1R Lae diplom
4 00:09:50 22 Rauno-Sten Reile EST DS1R Lae diplom
5 00:10:12 39 Erle Hermann Garmr Sport EST DS1R Lae diplom
6 00:10:25 40 Karmen Pitilimov Garmr Sport EST DS1R Lae diplom
7 00:12:03 27 Peep Eller Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS1R Lae diplom
8 00:15:02 26 Virve Vuks Baltosport EST DS1R Lae diplom
9 00:16:56 38 Marine Vanna Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS1R Lae diplom
DS2
1 00:07:33 30 Erle Hermann Garmr Sport EST DS2 Lae diplom
2 00:07:36 34 Silver Viira Garmr Sport EST DS2 Lae diplom
3 00:07:42 31 Alice Lindlo Garmr Sport EST DS2 Lae diplom
4 00:08:18 32 Pasi Laamanen Kymen Vetokoiraseura FIN DS2 Lae diplom
5 00:08:47 12 Peep Eller Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS2 Lae diplom
6 00:09:30 33 Karmen Pitilimov Garmr Sport EST DS2 Lae diplom
7 00:09:46 15 Tarja Tihula Team We Run FIN DS2 Lae diplom
8 00:09:58 13 Liane Lubi Myrgel EST DS2 Lae diplom
9 00:11:23 11 Kaja Loot Baltosport EST DS2 Lae diplom
DCK1
1 00:05:19 102 Carl Liiva Baltosport EST DCK1 Lae diplom
2 00:06:19 103 Kasper Kuus Baltosport EST DCK1 Lae diplom
DCK2
1 00:02:51 100 Randel Kuus Baltosport EST DCK2 Lae diplom
2 00:04:39 101 Rene Kangilaski Baltosport EST DCK2 Lae diplom

Pro Plan Estonian Dryland Cup
Paldiski koertesprindi tulemused (EDC Kuusalu)

Koht Aeg Nr Nimi Klubi Riik Klass Ringiajad
DBM
1 00:09:40 2 Lloyd Clark Baltosport UK DBM 4:47 | 4:53 Lae diplom
2 00:09:52 1 Aksel Weiler EST DBM 4:56 | 4:56 Lae diplom
3 00:10:20 3 Taivo Kangilaski Baltosport EST DBM 5:07 | 5:13 Lae diplom
DBW
1 00:08:42 8 Salla Vuoti Team We Run FIN DBW 4:20 | 4:22 Lae diplom
2 00:09:33 5 Tuire Mikkonen-Kalpio Sport Riesen Klub FIN DBW 4:31 | 5:02 Lae diplom
3 00:10:16 10 Inguna Bruvere Dog Sport Carnikava LTV DBW 5:02 | 5:14 Lae diplom
4 00:10:33 9 Janica Kindt Team We Run FIN DBW 5:31 | 5:02 Lae diplom
5 00:10:49 4 Marit Kuus Baltosport EST DBW 5:07 | 5:42 Lae diplom
6 00:11:01 6 Inguna Bruvere Dog Sport Carnikava LTV DBW 5:03 | 5:58 Lae diplom
DCM
1 00:14:54 51 Tarvo Siim Baltosport EST DCM 7:06 | 7:48 Lae diplom
2 00:14:57 52 Juha Lipponen Team Kainpo FIN DCM 7:25 | 7:32 Lae diplom
3 00:15:10 54 Raido Laidla Baltosport EST DCM 7:11 | 7:59 Lae diplom
4 00:15:58 58 Aigar Kuus Baltosport EST DCM 7:53 | 8:05 Lae diplom
5 00:16:25 55 Igor Kalužin EST DCM 7:39 | 8:46 Lae diplom
6 00:17:07 53 Sven Kadaste EST DCM 8:24 | 8:43 Lae diplom
7 00:19:57 56 Margus Merilo Baltosport EST DCM 9:46 | 10:11 Lae diplom
8 00:20:04 57 Lloyd Clark Baltosport UK DCM 9:51 | 10:13 Lae diplom
DCW
1 00:16:01 66 Salla Vuoti Team We Run FIN DCW 7:46 | 8:15 Lae diplom
2 00:16:48 60 Kätlin Pillart EST DCW 8:13 | 8:35 Lae diplom
3 00:17:47 64 Krislin Pärt Baltosport/EVLÜ EST DCW 8:26 | 9:21 Lae diplom
4 00:18:10 67 Emma Maria Päärson CFC Suusakool EST DCW 8:41 | 9:29 Lae diplom
5 00:18:51 62 Tiina Toomela Run4Fun EST DCW 8:57 | 9:54 Lae diplom
6 00:20:22 61 Terje Vanahans EST DCW 10:04 | 10:18 Lae diplom
7 00:22:55 7 Liisa Noormets EST DCW 11:19 | 11:36 Lae diplom
8 00:22:58 65 Virve Vuks Baltosport EST DCW 10:59 | 11:59 Lae diplom
9 00:26:46 63 Keidi Mäe Baltosport EST DCW 11:46 | 15:00 Lae diplom
N/A 59 Hanna-Maria Zeilanova Team Extreme Estonia EST DCW
DS1O
1 00:09:22 19 Tarja Tihula Team We Run FIN DS1O 4:46 | 4:36 Lae diplom
2 00:09:29 17 Sanna Lipponen Team Kainpo FIN DS1O 4:40 | 4:49 Lae diplom
3 00:11:11 18 Laura Liis Ansi EST DS1O 5:29 | 5:42 Lae diplom
4 00:11:21 20 Janica Kindt Team We Run FIN DS1O 5:29 | 5:52 Lae diplom
5 00:11:35 21 Kaja Loot Baltosport EST DS1O 5:47 | 5:48 Lae diplom
6 00:11:46 16 Anu Raja Baltosport EST DS1O 5:48 | 5:58 Lae diplom
DS1R
1 00:10:20 24 Hardi Riis Garmr sport EST DS1R 5:01 | 5:19 Lae diplom
2 00:10:43 23 Richard Põldmaa Estonian Nordic Dogs EST DS1R 5:21 | 5:22 Lae diplom
3 00:11:45 22 Rauno-Sten Reile EST DS1R 5:43 | 6:02 Lae diplom
4 00:13:24 27 Peep Eller Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS1R 6:15 | 7:09 Lae diplom
5 00:13:29 28 Liane Lubi Myrgel EST DS1R 6:09 | 7:20 Lae diplom
6 00:20:16 26 Virve Vuks Baltosport EST DS1R 9:55 | 10:21 Lae diplom
N/A 25 Gea Otsa Baltosport EST DS1R
DS2
1 00:12:18 12 Peep Eller Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS2 5:22 | 6:56 Lae diplom
2 00:12:20 15 Tarja Tihula Team We Run FIN DS2 6:06 | 6:14 Lae diplom
3 00:13:36 11 Kaja Loot Baltosport EST DS2 6:29 | 7:07 Lae diplom
4 00:17:54 13 Liane Lubi Myrgel EST DS2 11:14 | 6:40 Lae diplom
5 00:19:47 14 Aire Allipere Seminarium EST DS2 8:55 | 10:52 Lae diplom
DCK1
1 00:08:23 102 Carl Liiva Baltosport EST DCK1 Lae diplom
2 00:12:50 103 Kasper Kuus Baltosport EST DCK1 Lae diplom
DCK2
1 00:04:46 100 Randel Kuus Baltosport EST DCK2 Lae diplom
2 00:05:11 101 Rene Kangilaski Baltosport EST DCK2 Lae diplom
RELAY
1 00:07:45 991 Juha Lipponen, Sanna Lipponen, Tuire Mikkonen-Kalpio FIN RELAY 3:18 | 2:25 | 2:02 Lae diplom
2 00:08:01 992 Kätlin Pillart, Hardi Riis, Aksel Weiler FIN RELAY 3:28 | 2:18 | 2:15 Lae diplom
N/A 993 Janica Kindt, Tarja Tihula, Salla Vuoti FIN RELAY 3:44 | 3:56 | DNS

Toetajad